Ciekawostki

Devil May Cry 5 da się ukończyć w prologu

Devil May Cry 5 to jeden z największych hitów 2019 - i jeżeli nie macie za wiele czasu na grę, teoretycznie da się ją ukończyć.. w prologu.

Devil May Cry 5 to bez wątpienia jeden z największych hitów 2019 roku. Gra zebrała niezwykle pozytywne recenzje, a zagrywa się w nią nawet nasza redakcja. Co ciekawe, grę da się ukończyć… w jej prologu. Tłumaczymy!

Gry na Ceneo.pl

Uwaga! Nim przejdziemy do dalszej części artykułu musimy ostrzec was przed spoilerami. Nie są one zbyt duże, ale jednak są – i tak postaramy się pozostawić temat jak najbardziej ogólnikowym. Więc – zaczynajmy!

Na samym początku gry Devil May Cry 5 w prologu wcielamy się w postać Nero. Naszym przeciwnikiem jest ogromny boss, którego ochrzczono złowieszczym imieniem Urizen. Podobny scenariusz widzieliśmy już w innych tytułach – w prologu gracz mierzy się z kimś, kto na pewno go pokona, a sama porażka staje się ważną linią fabularną w dalszej grze.

Podobnie jest w przypadku DMC5 – jeżeli gracie w ten tytuł po raz pierwszy niemożliwe jest pokonanie Urizena. Jest to awykonalne. Herosi przegrywają walkę, co z kolei popycha fabułę gry do przodu. A co gdyby tak… wrócić do prologu po zakończeniu gry? Na ten pomysł wpadł Maximilian Dood.

Jak się okazuje, odpowiednia ilość umiejętności i rozwinięte drzewko umiejętności pozwoliło mu na ukończenie gry, zanim ta się zdążyła rozpocząć. Deweloper dodał nawet unikalne napisy końcowe – oraz obowiązkowo creditsy z kultowym już Devil Trigger w tle.

Znacie podobne sekrety? Piszcie do nas!

Tagi
Pokaż Całość

Duszek Tryweusz

Hej! To właśnie mnie widzicie w logotypie GRApedii ;) Posty opublikowane przeze mnie są autorstwa całej redakcji bądź pochodzą z naszego tajemnego archiwum.

Dodaj komentarz

Back to top button
Close