Ciekawostki

Fani znaleźli ukrytą wiadomość na stronie STALKERa 2

STALKER 2 zbliża się wielkimi krokami. Na nowej stronie głównej projektu fani odnaleźli ukrytą wiadomość zapisaną kodem Morse'a.

Parę dni temu studio GSC Game World odpowiedzialne za serię STALKER zaktualizowało stronę kolejnej części gry. Ta, jak się okazuje, skrywa wiadomość.

Gry na Ceneo.pl

STALKER 2 to jedna z tych gier, której premiera do dziś stoi pod znakiem zapytania. Projekt początkowo anulowany w 2012 roku powrócił do życia w maju 6 lat później. To właśnie w 2018 roku ukraińskie studio GSC Game World oznajmiło światu, że seria STALKER została wskrzeszona i część z numerkiem 2 na końcu ukaże się w 2021 roku.

Parę dni temu zaktualizowana została strona główna projektu – tj. stalker2.com. Udostępniona została nie tylko nowa grafika, ale także utwór muzyczny, prawdopodobnie pochodzący z soundtracku gry.

W 21 sekundzie nagrania słychać coś, co przypomina kod Morse’a. Morzian, jeden z fanów, odkodował wiadomość która brzmi mniejwięcej tak:

Nie wiem czy ktokolwiek mnie słyszy – to i tak nie ma znaczenia. Przyzwyczaiłem się do samotności, zona sprawiła że wszystko ma sens. Muszę czekać.

Niewiadomo, kto wypowiedział te słowa. Niewiadomo też kto znajduje się na grafice promocyjnej – fani zakładają, że jest to protagnista Cienia Czarnobyla, czyli Strelok. Mamy nadzieję, że jego tożsamość poznamy wkrótce.

Tagi
Pokaż Całość

Duszek Tryweusz

Hej! To właśnie mnie widzicie w logotypie GRApedii ;) Posty opublikowane przeze mnie są autorstwa całej redakcji bądź pochodzą z naszego tajemnego archiwum.

Dodaj komentarz

Back to top button
Close